//Jubileum – Gyereknap – Horgászverseny

Jubileum – Gyereknap – Horgászverseny

Szép időben, jó versenyen és sok-sok ajándékkel tartottuk meg a GYEREK NAPI horgászversenyünket. Külön köszönet illeti a MOHOSZ Ifjúsági Bizottságát akik a GYEREKNAPI pályázatunkra szép ajándékokat küldtek.

A szép számú gyereksereg két kategóriában versenyezhetett. A horgászvizsgával rendelkezők választhattak az úszós kishalas és a fenekező “nagy” halas módszer között. A horgász vizsgával nem rendelkezők csak kishalas módszerrel horgászhattak. Sajnos ifijeink kevesen jelentek meg és nem is vették igazán komolyan a versenyt, hiszen voltak akik “nagy és kishal” nélkül fejezték be a versenyt. Ők bizony csak a tombolájuk szerencséjében bízhattak.

Az úszós versenyzők kitettek magukért, hiszen a legkisebb RAFFAI ÁDÁM is 13 db snecit fogott, de a győzelemhez 67 db hal kellett.

Az eredmények:

Kishalas úszós készséggel: I.  SZEGHALMI BENEDEK 67 db hal,

II. HORVÁTH SZABOLCS 57 db,

III. GULYÁS PÉTER VILMOS 34 db.

Fenekező készséggel: I. TAMÁS BENCE 7db hal,

TÓTH LAJOS és FARAGÓ BALÁZS nem fogtak halat, DE a tombola és a MOHOSZ ajándékai kárpótolták őket.

Külön díjat kapott: KISS VIOLETTA 51db hal fogásával és az egyetlen lány versenyzőként.

JUHA BONIFÁC és RAFFAI KRISTÓF éppen lemaradtak a képzeletbeli dobogóról, hiszen mind ketten 32 db halat fogtak.

SZABÓ KRISZTIÁN pedig a szép kárász megfogásáért kapott külön díjat.

A győzelemért járó serlegek mellett, érmek, oklevelek, sok-sok horgász felszerelés és a 70 éves MPHE hűtőmágnese valamint a gyereknapi csokoládé is örömet szerzett fiataljainknak. Akik nem jöttek sajnálhatják.

Szép és sikeres verseny volt. Találkozunk a következő “PAPA – GYEREK” csapatversenyen.

A verseny képeit (már ha a készítők elküldik a fa.ferike@gmail.com címre) hamarosan láthatjátok a galériában.